Secret

iPhone ve iPad için Anonim Sosyal Ağ Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13.2 MB
  • Sürüm 3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Secret Inc

Secret indir. Sosyal Ağ kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Klasik sosyal ağ uygulamalarından farklı bir yapıda hazırlanmış olan Secret, arkadaşlarınız ile anonim bir şekilde iletişim kurabileceğiniz ücretsiz bir paylaşım uygulamasıdır.

Paylaştığınız herşeyin anonim olarak kalmasını sağlayan uygulama söylemek ya da yazmak istediklerinizi kimliğinizi belli etmende paylaşmanıza imkan tanımaktadır. 

Kolay kullanılabilir ve tamamen ücretsiz olan Secret üzerinden hesap açarak kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Uygulama üzerinden hesap açtıktan sonra telefon rehberiniz ve e-posta kişilerinizi tarayarak size ait anonim bir sosyal oluşturabilir ve yazdığınız sır ya da dedikoduları bu kişiler arasında paylaşabilirsiniz.

Yaptığınız paylaşımlara yorum alabileceğiniz uygulama özellikle aile sorunları, anlatamadıkları bir derdi ya da sohbet ihtiyacı duyan herkesin rahat bir şekilde paylaşım yapabilmesini sağlamaktadır.

Ayrıca uygulama üzerinden fotoğraf paylaşımları da yapabilir ve bu fotoğraflara yine uygulamada bulunan özel efektleri kullanarak daha farklı bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Secret indir